19 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Reklama -

CATEGORY

Sport

A e ka blerë Ilir Meta klubin skocez Celtic FC? Lëvizjet që konfirmonë planin për arratisje nga Shqipëria

Dyshime të forta se Ilir Meta ka blerë klubin skocez të futbollit me thasët me para që...

I shënon 8 gola, Partizani luan tenis me Luftëtarin

ShqipNews.net Kjo përballje kishte vetëm një protagonist, Eraldo Çinarin. Mjaftonte që sulmuesi i Partizanit të gjuante drejt portës kundërshtare...

Liverpooli “peshkon” sërish te Roma, tani do me kusht kusht

Liverpooli është se ka mundësi Romën në një supermarket të ofrojë kaq shumë. Pasi i mori Salah dhe Allison, tani të kuqtë...

Prekëse: Kjo ishte arsyeja pse Bryant fluturonte gjithmonë me helikopter

Mëngjesi i asaj të dielës ishte tragjik për yllin e NBA-së dhe vajzës së tij 13 vjecare. Kushtet e...

Gotze drejt një aventure të re në Serie A!

Mario Gotze duket se gjatë kësaj vere do të transferohet në Serie A por akoma nuk dihet saktësisht tek cila skuadër.

Lojërat Olimpike shtyhen për një vit

Organizatorët e Lojërave Olimpike Tokio 2020 – event ky që pritej të fillonte më 24 korrik të këtij viti – janë marrë...
- Advertisement -