21 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Reklama -

CATEGORY

Rajoni

Do qeshni me lot, si do të dukeshin politikanët tanë nëse do ishin gra (FOTO)

Në fllim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet...

58 vjeçari vr au 16 vjeçen dhe veten, shkaku dyshohet të jetë xhelozia e gruas për një fotografi

ShqipNews.net  Ngjarja e rë ndë ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Vitomericë të Pejës.

Kosova mes Albin Kurtit dhe Hashim Thaçit-Një ide se si mund të arrihet Paqja me Serbinë-

Nga - Erl Kodra Kosova mes Albin Kurtit dhe Hashim Thaçit -Një ide se si...

“Do të provoj t’ia marr Serbisë, Preshevën, Bujanocin e Medvegjën pa iu dhënë asgjë”

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se do të provojë t’ia marrë Serbisë, komunat me shumicë shqiptare...

Raportuesja për Kosovën në PE: Deputetët ishin nën presion të madh nga udhëheqja e LDK dhe Thaçi

Anëtarja e Parlamentit Evropian, Viola von Cramon-Taubadel. Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon-Taubadel, ka mirëpritur votimin...

Bllokimi i shqiptarëve në kufirin me Kosovën, qytetari: Policët na përzunë me forcë, na thanë merrni makinat dhe ikni

eksa Shqipëria ndodhet në ditën e tretë të hapjes së kufijve,Kosova duket se po bën të kundërtën, duke nxjerrë vështirësi në qarkullimin...

Mali i Zi hap kufirin me Kosovën e Shqipërinë, por jo me Serbinë

Nga e hëna, Mali i Zi do të lejojë hyrjen e qytetarëve të 26 vendeve, në mesin e tyre edhe ata...

E dhimbshme: Vdes në moshë të re, oficerja e policisë Floreta Bytyqi

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme ka ndërruar jetë pjesëtarja e Policisë, Floreta Bytyqi. Burime i Drenica...

KUJDES: Mos dilni sot nga shtepia, ja çka pritet te ndodh ne Kosove

Paralajmërohen erëra të fuqishme në Kosovë, shpejtësia mund të arrijë deri në 110 km/h. Erëra jashtëzakonisht të fuqishme priten gjatë ditës së...

Iliri ka nevojë për ndihmën e shqiptarëve që të gëzojë jetën.

Pershendetje shok/shoqe familjar, shpresoj dhe uroje qe te jeni mire. Deshta me nda nje rast i cili ka...
- Advertisement -