6.1 C
New York
30 Tetor 2020
Magazine

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai në klip shfaqet me një modele ku shumë vajza do dëshironin të ishin në vendin e saj. Artisti shfaqet në klip me Ferrari edhe Avion privat, si klip që nuk shikohen shumë shpesh në tregun muzikor shqiptarë. Kënga vjen mjaft verore me zërin e tij karakteristik dhe shumë unik. Argjend Heta ka 3 vite që merret me muzikë edhe ka realizuar plot 12 këngë.

Është 24 vjec dhe jeton në Zvicër, nje djal mjaft simpatik që vajzat do të c’menden këtë verë duke bërë story me këngën e tij të re. Artisti shfaqet në klip me Ferrari edhe Avion privat, si klip që nuk shikohen shumë shpesh në tregun muzikor shqiptarë.

https://www.youtube.com/watch?v=NESKQ2S2OVM&feature=emb_title

Related posts

Të gjitha herët kur Kryeministri Rama na ka lënë pa fjalë me veshjen

Redaksia 2

Ngriti këmbën dhe iu grisën pantallonat, momenti i sikletshëm i Lei Krajës

K.B

Njё e diel mes shqiptarёsh nё parkun e “Manhattan Beach” Luljeta Xhediku

Redaksia 2

Leave a Comment

three × one =