-0.7 C
New York
3 Mars 2021
Lajme

Ndalohet 55-vjeçari në Librazhd

Ndalohet 55-vjeçari në Librazhd

LIBRAZHD

Një ngjarje për motive të dobëta ka ndodhur në Librazhd dhe i lëndur ka mbetur një person.

Policia në një njoftim për mediat bën me dije se është ndaluar i dyshuari për ngjarjen.

Po ashtu mësohet se i lënduar është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

“Goditi me sëpatë për motive të dobëta një shtetas, vihet në pranga nga Policia një 55-vjeçar.

Specialistët për Hetimin në Komisariatin e Policisë Librazhd, arrestuan në flagrancë për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”, shtetasin: B.K., 55 vjeç, banues në Librazhd, i cili për motive të dobëta ka goditur me sëpatë shtetasin K.G., dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën”, njofton Policia.

Per Shqipnews.net – nga A Cara

Related posts

Mos iu bindeni Ramês/ Bëjeni faljen e Bajramit

Redaksia 2

KUJDES: Mos dilni sot nga shtepia, ja çka pritet te ndodh ne Kosove

Redaksia 2

E armatosur, arrestohet në Morin këngëtarja e njohur

Redaksia 2

Leave a Comment

9 − 3 =