23.4 C
New York
26 Shtator 2020
Politik

Me tha jam veprimtar politik, kur e pyeta se çfarë detyre keni?

Marre, Nga – /Artan Cara.

Me tha jam veprimtar politik, kur e pyeta se çfarë detyre keni?

  • Punoj në departamentin e propagandës, më tha, ku nga mëngjesi deri natën vonë shpërndaj statuset e liderit!

Me tha jam veprimtar politik, kur e pyeta se çfarë detyre keni?
Punoj në departamentin e propagandës, më tha, ku nga mëngjesi deri natën vonë shpërndaj statuset e liderit!
🙌 A Cara/ Stil jetes ne Shqiperi miq… 😜👋

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=172124441161725&id=100050925104673

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, tekst

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, text that says '36% 16:52 Taulant Balla Home Posts Like Photos Videos Live commment W share Taulant Balla 2h.0 was live. … Athine Takim me emigrantet shqiptare qe jetojnë e punojne ne Greqi 377 39 comments 19 shares Like Comment Share Taulant Balla Send Message'
😜

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, text that says 'Taulant Balla 2 Sep at 19:28 was live. #RESPEKT Vlorë- Sot, 100 vjet me pare, luftetaret e Vlorës hyne triumfues ne qytetin e çliruar, pas nje lufte nga me te pabarabartat e mundshme... See more 904 103 comments 35 shares'

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, text that says 'Taulant Balla 2h. was live. Athine- Takim me emigrantet shqiptare qe jetojne e punojne ne Greqi 0 377 39 comments 19 shares'

Imazhi mund të përmbajë: një ose më shumë njerëz, tekst dhe jashtë

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz, njerëz që qëndrojnë dhe tekst

Imazhi mund të përmbajë: 1 person, text that says 'Ogerta Manastirliu 12 Sep 2018 at 08:16 Edi Rama 12 Sep 2018 at 08:00 MIREMENGJES dhe me dritëzën e sapondezur te shpresës ne familjen e Niko Ahmetit, ju uroj nje dite te mbare ..See more EPINE AHMETI VAJZE TI'

Imazhi mund të përmbajë: 1 person, text that says 'Ogerta Manastirliu 16 Sep 2018 at 08:55 Edi Rama 16 Sep 2018 at 08:00 MIREMENGJES dhe me urimin qe keta katër femije t'ia dalin sa me mirë ne shkolle ketë vit, e me te gjithe vemendjen per te permirësuar sa me pare,... See more INE'

Imazhi mund të përmbajë: 5 njerëz, text that says 'Ogerta Manastirliu 4 Nov 2018 at 18:29 Ogerta Manastirliu 4 Nov 2018 at 13:49 Raporti Javor Ministria e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale: Spitale dhe qendra shëndetesore moderne more ..See Aparatura moderne ne spitalin e Kukesit Seshpejti nis projekti rehabilitimit dhe zgjerimit te spitalit spitalit'

Imazhi mund të përmbajë: 1 person, text that says 'Ogerta Manastirliu 3 Nov 2018 at 08:35 Edi Rama 3 Nov 2018 at 08:00 MIREMENGJES dhe me nje tjeter rrugëtim drejt drites se shpreses familjare tek e nesërmja, ju uroj nje fundjave te qete'

Imazhi mund të përmbajë: text that says 'Erion Veliaj 26 Aug at 12:02 Edi Rama was live. 26 Aug at 11:46 Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"- Spitali i ri Semundjeve te Brendshme eshte nje tjeter hallke e zinxhirit te investimeve tona transfo... See more Ainso'

Imazhi mund të përmbajë: një ose më shumë njerëz dhe jashtë, text that says 'Ogerta Manastirliu 1 Sep at 18:05 Edi Rama was live. 1 Sep at 18:03 Elbasan Fjala hyrese ne sezonin e ri politik perpara Grupit Parlamentar: Te GJITHE JANE TE NEVOJSHEM PO ASKUSH NUK ESHTE I DOMOSDOSHEM dhe kete se... See more'

Imazhi mund të përmbajë: tekst

Imazhi mund të përmbajë: 1 person, jashtë

Related posts

“Ramën do ta mbysin të varfërit me pështymë”, avokati: Është bërë si Ver Llapa, ngeli duke dalë në Tv!

Redaksia

Ilir Allkaj: Përse nuk ka besim tek Policia e Shtetit ?!

Redaksia 2

Shehu: Rama po na rrezikon jo vetem shendetin, por edhe “levizjen e lire”!

Redaksia 2

Leave a Comment

3 × five =