23.4 C
New York
26 Shtator 2020
Life Style Magazine

Me barkun jashte dhe me pirsing te kerthiza/ Ja si dukej Xhemi disa vite me pare

Xhemi Shehu eshte nje nder moderatoret me simpatike te ekranit shqiptar

Ajo eshte nje nga figurat kryesore te ekranit te Top Chanel. Xhemi eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Para disa kohesh ajo ka postuar nje foto ne “InstaStory” ku shfaqet duke pozuar si nje vajze e vogel, capkene dhe me floket e kapura gershete. Ne sy bie gjithashtu edhe pirsing i saj ne kerthize.

Ne foto duket dhe barku i saj i palestuar qe e ben Xhemin te duket mjaft bukur.

Edhe pse vitet kalojne,Xhemi ka po te njejten elegance e po te njejten freski te shume viteve me pare. Ajo gjithmone eshte cilesuar si nje moderatore e thjeshte dhe modeste me famen e saj.

A Cara

Related posts

Rosela Gjylbegu, ‘Puna më la 4 vite pa muzikë’

Redaksia 2

Familja Fejzullahu me luks të tepruar, Ermali publikon pamje brenda dhe jashtë shtëpisë luksoze

Redaksia 2

Mjekja shqiptare në Itali fiton be tejën me covidin pas 46 ditësh/ Sa e bukur qenka liria: Mezi po pres të kthehem te pacientët e mi

Redaksia 2

Leave a Comment

14 − 12 =