19 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Reklama -

CATEGORY

Magazine

GUBI GANG VJEN ME MEGA PROJEKTIN E MADH ‘HARAM’

Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...

E krahasojnë me Ajshtajnin, njihuni me vogëlushin shqiptar që e ka inteligjencën shumë të lartë

Ish’presidentja, Atifete Jahjaga ka bërë të ditur se është takuar sot me Lumin, djaloshin nga Kosova, që ka koeficient të inteligjencës 145.

Sekreti i t merrshëm i telenovelave turke, këto janë të vërtetat e f rikshme që askush nuk guxon t’i thotë

Serialet turke së fundmi kanë arritur të ndiqen dhe në vendet që njihen si “lindja e serialeve”, pra bëhet fjalë për vendet...

“Po rritem” Projekti i ri muzikor nga Joanna (Foto-Video)

Joanna fal projekteve të suksesëshme muzikore ka rrembyer publikun shqiptar që me paraqitjen e par. E bukur...

Më shumë se fiton një shqiptar i thjeshtë në vit,Xhensila shpenzon shumën marramendëse për dy byzylykë

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera në Shqipëri dhe muzika që ajo bën dëgjohet si...

Jim Belushi hap lokal në SHBA, i vendos emër tipik shqiptar

Aktori i njohur Jim Belushi, nuk e ka fshehur asnjëherë origjinën e tij shqiptare. Së fundmi ai ka hapur një lokal në...

Tani ka shumë para, modelja shqiptare: Kam punuar shitëse në treg dhe dy vëllezërit më ruanin

Tani ka shumë para, modelja shqiptare: Kam punuar shitëse në treg dhe dy vëllezërit më ruanin Ajo është një...

Shokon Rudina/ Rrëfen historinë me teknikun e frigoriferit që i hyri në shtëpi, ja çfarë i bëri para syve

Klikoni👇 tani mbi ShqipNews.net dhe pëqe faqen👍kjo esht faqia juaj qe ju duhet miq👇 Shokon Rudina/ Rrëfen historinë me...

Sërish probleme madhore për Loredanën, ja çfarë po ndodh me të

Loredana është një ndër reperet më të njohura si në Kosovë dhe në Shqipëri. Kujtojmë këtu se prej një viti reperja është...
- Advertisement -