Liverpooli është se ka mundësi Romën në një supermarket të ofrojë kaq shumë. Pasi i mori Salah dhe Allison, tani të kuqtë mund piketuar me kryeqytetasit italiane dhe objektivin e radhës. Sipas mediave italiane dhe britanike, “të kuqtë” dëshironi të kryesoni një shkëmbim. Bëhet fjalë për futbollistët Dejan Lovren, i cili pritet të kalojë te Roma dhe Nikolo Zaniolo në Anfield. Pretendentët kryesorë për titullin kampion në Angli mund të bëjmë mesfushorin organizator për verdhekuqve dhe ofrimin e palës italiane mbrojtësin kroat, i cili mund të jetë në lojtar stoli te Liverpooli plus para. Për Zaniolon, interesohet dhe Juventusi, por drejtuesit e Romës nuk do të dëshirironin aspak ta shikonin “xhevahirin” e gomave të veshur me ngjyrat bardhezi, ndajnë edhe mua Liverpoolin më të e mundshme.

loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

one × 5 =