21 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Reklama -

CATEGORY

Politik

Grabitja e pronave te Dhermiut, kafshet kane dale nga kafazi

Nga Klodian Tomorri Grabitja e pronave te Dhermiut, kafshet kane dale nga kafazi

A e ka blerë Ilir Meta klubin skocez Celtic FC? Lëvizjet që konfirmonë planin për arratisje nga Shqipëria

Dyshime të forta se Ilir Meta ka blerë klubin skocez të futbollit me thasët me para që...

Mediat italiane tregojnë të ”palarat” e Ramës, kështu kanë shkruar për të

ShqipNews.net Mediat italiane e kanë gjithmonë në qendër të tyre, situatën në Shqipëri dhe raportimet për që atë që...

”Ose bëjeni ose harroni të hyni në BE”, Greqi i vë kusht Shqipërisë

ShqipNews.net Pronat e minoritetit dhe kufiri detar, kushte për t’u bërë anëtar i BE. Me insistimin e Greqisë,...

Do qeshni me lot, si do të dukeshin politikanët tanë nëse do ishin gra (FOTO)

Në fllim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet...

Mjeku Ilir Allkja: Qeveria fsheh vatrat e infeksionit për t’i shpëtuar përgjegjësisë

Që nga fillimi i muajit mars e deri sot, bëhen më shumë se tre muaj që po përballemi me luftën e armikut...

Shehu: Rama po na rrezikon jo vetem shendetin, por edhe “levizjen e lire”!

Nga Tritan Shehu Lajm i mire qe Komisioni Europian ka kerkuar te hyje ne fuqi rregjimi i “levizjes se...

“Një stër-politizim i skajshëm dhe i tmérrshëm”, Shahini-maturantëve: Në prótestë pashë studentë të partive opozitare (VIDEO)

Ministrja Besa Shahini me anë të një video-mesazhi, i është drejtuar maturantëve dhe prindërve të tyre, duke i siguruar ata se kanë...

Shpèrthimi i rasteve me Covid, ish-ministri kërkon árrestimin e Edi Ramës: SPAK të nisë menjëherë hetimet, 8 gafat që bëri

Ish-Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili ka reaguar pas rasteve të shtuara me Covid 19 në vendin tonë, për...

Basha me operatorët turistikë në Vlorë: Ja plani ynë qeverisë për këtë sektor

Vlora ka qenë ndalesa e fundit e turit të takimeve të kryetarit të PD, Lulzim Basha. Ky i fundit...
- Advertisement -