22 C
Tirana
E mërkurë, 5 Gusht 2020
- Reklama -

CATEGORY

Lajme

Kastrot Dervishi: Këta e meritojnë të dekorohen nga Rusia

Nga Kastriot Dervishi Teksa publikova foton e familjes së Shefqet Peçit, në ambasadën ruse në Tiranë, pra të shtetit...

Nis faza e dytë për fituesit e kredisë së butë për shtëpi, ja dokumentet që duhet të dorëzoni

Pas shpalljes së fituesve të fazës së parë për kredi të butë, Bashkia e Tiranës ka nisur tashmë fazën e dytë, që...

400 Euro muaji, kërkojmë spiunë nga mosha 20 deri 60 vjeç njoftimi i rrallë

Një në katër shqiptarë ishin spiunë të Sigurimit të Shtetit nga viti 1944 deri në 1991. Sa e...

Grabitja e pronave te Dhermiut, kafshet kane dale nga kafazi

Nga Klodian Tomorri Grabitja e pronave te Dhermiut, kafshet kane dale nga kafazi

“Më kapi nga flokët dhe ma përp lasi në tokë”, 12-vjeçari shqiptar dhu nohet nga babai grek i shokut të klasës

Një 12-vjeçar shqiptar është dhu nuar nga shoku i klasës dhe babai i këtij të fundit, ndërsa në vend janë rikthyer akuzat...

Hapja e transportit publik, zbardhen 13 rregullat e rrepta të protokollit të sigurisë që duhet t’i dimë të gjithë

Ministrja e Shëndetësisë ditën e sotme lajmëroi heqjen e kufizimit për transportin publik. Në deklaratën e saj...

Fasoneritë vatër infeksioni në Vlorë, 6 punonjëse pozitivë me Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë njoftoi 52 raste të reja me Covid-19. Nga këto, 9 raste janë regjistruar në...

72-vjeçari vdiq gjatë seksit! Arrestohet pronarja e një lokali, ofronte prostituta ndaj klientëve

Një 72-vjeçar humbi jetën dje teksa ishte duke kryer marrëdhënie seksuale. Ngjarja ndodhi në Gjirokastër.

Shqipëria s’po gjen qetësi, rritet frikshëm numri i personave të infektuar me koronavirus

Kapërcejnë sërish shifrat e të prekurve me Covid-19 në vendin tonë. Ditën e djeshme kishim 33 raste por sot...

Shtrohen në spital dy fëmijë shqiptar të prekur nga COVID-19, nëna e njërit punonte në ministri

Kliko tani mbi -( ShqipNews.net) 👍🇦🇱 Në spitalin e Pediatrisë që janë shtruar dy fëmijë me COVID-19, rreth moshës...
- Advertisement -