19 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Reklama -

CATEGORY

Jeta

Të la? Ndiq këto këshilla për t’u ringritur në këmbë kur një histori dashurie merr fund

Si të mblidhni veten kur një histori merr fund? Nga t’ja nisni për t’u ringritur në këmbë dhe për të filluar një...

Unë i bëj thirrje gjithë miqve të mi për të lexuar & SHPERNDARE kete, ju mund të shpetoni jetë

Unë i bëj thirrje gjithë miqve të mi për të lexuar & SHPERNDARE kete, ju mund të shpetoni jetën e te afermve...

Historia e dashurisë në kohën e Coronavirusit, gruaja flet përmes dritares me bashkëshortin prej 60 vitesh

Foto që të thyejnë zemrën të çiftit që kanë së bashku 60 vite mirëpo të ndarë për shkak të Coronavirusit, mundohen të...

E degjeneruan se jetonte në një barakë, por kur u futën brenda s’e deshën veten

“Gjithçka përshtatet në një kavanoz” dhe kjo e re e re 30-vjeçare nga New York me emrin Jessie Lipskin, na e vërtetoi...

Disa mënyra për t’u kënaqur gjatë vetizolimit

Nëse jeni si shumica e njerëzve të planetit, tani ju po kaloni shumë kohë brenda shtëpisë tuaj. Dhe ndërsa...
- Advertisement -