23.4 C
New York
26 Shtator 2020
Lajme Rajoni

Iliri ka nevojë për ndihmën e shqiptarëve që të gëzojë jetën.

Pershendetje shok/shoqe familjar, shpresoj dhe uroje qe te jeni mire.

Deshta me nda nje rast i cili ka nevoj per ndimen tone dhe te gjith ne mund te perfitonim keto dite ramazani. Ilir Behluli eshte nje 19 vjecar nga Gjilani i cili vuan nga semundja Leukemi Akute i cili ka nevoj per sherim te menjhershem jasht vendit. Ku qmimi i operimit apo tretmanit kushton rreth 150 mij euro dhe qeveria ka financuar 30 mij euro dhe kan mbet dhe 130 mij euro.

Cdo ndime e juaj sa do e vogel te jet na kish ndimu shum. Çoft edhe nje shperndarja nga ana juaj.

Numri kontaktues i prindrit – Shefik Behluli :

+383 44 777 412
Llogaria bankare (iban):


XK05 20-17-0001813194-15
Swift Kodi : TEBKXKPR
Ju faleminderit,
Allahu ju shperbleft.

Ka nevojë për ndihmën e shqiptarëve që të gëzojë jetën.

Që të shërohet duhen dhe 130 mijë euro dhe familja e tij nuk i ka, pas qeveria i ka financuar vetm 30 mij euro dhe kan mbet dhe 130 mij euro per tu plotsuar.

I lutemi zotit dhe ne Stafi ShqipNews.net ne emer te te gjithe miqve dhe ndjekesve tane e antarve. Zoti ndihmoje Ilirin qe te sherohet nga kjo semundjese.

SHPERNDAJENI

Related posts

Mjeku Ilir Allkja: Qeveria fsheh vatrat e infeksionit për t’i shpëtuar përgjegjësisë

Redaksia 2

Nga protesta në komisariat, besimtarja tregon për përballjen me policinë

Redaksia 2

Asgjë, as Covid-19, nuk duhet të cënojë investimet për Rrugën e Arbërit

Redaksia 2

Leave a Comment

4 × 2 =