7.5 C
New York
4 Dhjetor 2020
Lajme Politik Rajoni

Do qeshni me lot, si do të dukeshin politikanët tanë nëse do ishin gra (FOTO)

Në fllim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet sërish viral në media me opsionin e ri se si do ishin ndryshimet për një person nëse do t’i përkiste gjinisë tjetër

Procesi është shumë i thjeshtë: bëni një “selfie” dhe zgjidhni filtrin GENDER për të zbuluar se si do të dukeshit në gjininë tjetër.

Në galerinë e fotove, mund të shikoni se si do të dukeshin politikanët shqiptarë nëse do të ishin femra.

Related posts

Stresi dhe frika e shkaktuar nga koronavirusi, infermierja 34-vjeçare në Itali i jep fund jetës

Redaksia 2

Vazhdon tradita/ “Furçat” e Ruçit për Ramën ja kalojnë Spiropalit e Ballës

Redaksia 2

“Amerikanët e kanë krijuar virusin për të na vrarë”, Irani refuzon ndihmën nga SHBA

Redaksia 2

Leave a Comment

seven + 14 =