19 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Reklama -

CATEGORY

Bota

“Më kapi nga flokët dhe ma përp lasi në tokë”, 12-vjeçari shqiptar dhu nohet nga babai grek i shokut të klasës

Një 12-vjeçar shqiptar është dhu nuar nga shoku i klasës dhe babai i këtij të fundit, ndërsa në vend janë rikthyer akuzat...

A keni parë ndonjëherë një personazh me te djallezuar se ky?

Bill Gates në intervistën më të fundit thotë se bota do të ekspozohet ndaj një vale të dytë shumë të rrezikshme të...

Jim Belushi hap lokal në SHBA, i vendos emër tipik shqiptar

Aktori i njohur Jim Belushi, nuk e ka fshehur asnjëherë origjinën e tij shqiptare. Së fundmi ai ka hapur një lokal në...

Dy shqiptarë heronj të ditës në Zvicër

Punëtorët shqiptarë nga Zvicra, Zemri Adili (35) dhe Zef Dushi (59), herët në mëngjes para se të fillonin punën, kanë dashur vetëm...

Ariana Sinani: Mundet????

Mundet????? Nga Ariana Sinani. Koronavirusi dhe mpiksja e gjakut. Me ne fund ne Itali u gjend kura per...

KE jep lajmin e mirë që të gjithë e prisnim : Nuk do të jetë data 31 Gusht, ja kur do të hapen kufijtë...

Komisioni Evropian ka lajmeruar se ne 1 korrik do te hap kufijt per evropen pavaresisht gjendjes se virusit.

Turizmi në Greqi/ Publikohen masat ndaj Shqipërisë

Ministri i Shëndetësisë greke Vasilis Kikilias dhe Ministri i Turizimit Haris Theocharis, kanë prezantuar së fundmi masat që do të merren për...

KE mendon hapjen e kufijve për Ballkanin më 1 korrik, heqje kufizimesh me 6 shtete, ja cfare do ndodhë me Shqipërinë

Komisioni Evropian ka rekomanduar të enjten hapjen graduale të kufijve të jashtëm të Bashkimit Evropian nga 1 korriku,...

Nxënësi që përloti botën: “Më quajnë të shëmtuar dhe tallen me hundën time”

Një video prekëse ku një djalë i vogël shfaqet brenda veturës, dhe i tregon nënës së tij për tme’rrin që po e...

Vendoset! Gjermania shtyn hapjen e kufijve deri më 31 Gusht

Gjermania ka shtyrë hapjen e kufijve me vendet e treta deri më 31 Gusht. Bundestasgu gjerman planifikoi do...
- Advertisement -