19 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Reklama -

CATEGORY

AutoTek

Lexojeni: Një zotëri , futet ne banke dhe kerkon një kredi

Një zotëri , futet ne banke dhe kerkon një kredi prej 4000$. Nepunesi e pyet se cila do të ishte garancia qe...

Shtyhet deri në 31 dhjetor afati për regjistrimin e pronësisë së mjetit

Përhapja e pandemisë COVID ka penalizuar një sërë projektesh të ndërmarra nga shumë institucione të ndryshme. I tillë është edhe rasti i...

E degjeneruan se jetonte në një barakë, por kur u futën brenda s’e deshën veten

“Gjithçka përshtatet në një kavanoz” dhe kjo e re e re 30-vjeçare nga New York me emrin Jessie Lipskin, na e vërtetoi...

Toyota RAV4 modifikohet që të duket si Lamborghini Urus

Modifikimi i përpunuesit japonez, ka bërë që ky SUV të duket shumë më ndryshe Gjatë vitit të kaluar, Toyota...

Coronavirusi bën që edhe brendet luksoze ta ndalin prodhimin

Bentley dhe Jaguar, Land Rover i janë shtuar listës së kompanive që kanë ndalur prodhimin e veturave në Britani të Madhe për...

Facebook dhuron 750 mijë maska fytyre

Rrjeti social bashkohet me Apple në dhënien e pajisjeve mbrojtëse kryesore. Facebook ka dhuruar 750,000 maska ​​për fytyrën dhe...
- Advertisement -