21 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Advertisement -

AUTHOR NAME

K.B

38 POSTIME
0 KOMENTET

GUBI GANG VJEN ME MEGA PROJEKTIN E MADH ‘HARAM’

Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...

“Po rritem” Projekti i ri muzikor nga Joanna (Foto-Video)

Joanna fal projekteve të suksesëshme muzikore ka rrembyer publikun shqiptar që me paraqitjen e par. E bukur...

MAGGi emri që do mbahet mend

kenës ton të showbizit po i shtohet edhe një artiste e veqant.Maggi është një emër i ri në skenen...

Kujt po i thotë Xhemilja “Si t’jetoj pa ty”?

Ajo është këngëtarja që tërheq vëmendje, që nuk ndalet, e madje që isnte produktive edhe gjatë kohës së pandemisë, ku erdhi me...

“DASMA JONË ËSHTË QEJFI JUAJ” PROJEKTI I RI MUZIKOR NGA

Bashkimi bënë fuqin , ky është sekreti i fundit ne industrin muzikore shqiptare. Fal dueteve artistet arrin të bashkojn fansat mirpo kjo...

Kjo është dhurata e befasishme që Armina ka marrë për ditëlindje

Pak ditë më parë, bloggerja e njohur Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të organizuar në kopshtin e shtëpisë ku ishte përpjekur...

GVS ofron mundësi punësimi për ju që keni njohuri në Gjermanisht

Nuk ka asgjë më të bukur se mundësia për punësim në këtë kohë të vështir pas pandemis Covid19. Të...

ËSHTË APO JO E LIDHUR ME KËNGËTARIN E NJOHUR BRITANIK ERA ISTREFI?

Rreth 2 vjet më parë u përfol se këngëtarja Era Istrefi ishte në një lidhje me këngëtarin britanik Julian Perretta.

Ngriti këmbën dhe iu grisën pantallonat, momenti i sikletshëm i Lei Krajës

Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në Rtv Ora. Gjatë intervistës me...

Latest news

GUBI GANG VJEN ME MEGA PROJEKTIN E MADH ‘HARAM’

Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...

Kastrot Dervishi: Këta e meritojnë të dekorohen nga Rusia

Nga Kastriot Dervishi Teksa publikova foton e familjes së Shefqet Peçit, në ambasadën ruse në Tiranë, pra të shtetit...

Nis faza e dytë për fituesit e kredisë së butë për shtëpi, ja dokumentet që duhet të dorëzoni

Pas shpalljes së fituesve të fazës së parë për kredi të butë, Bashkia e Tiranës ka nisur tashmë fazën e dytë, që...

400 Euro muaji, kërkojmë spiunë nga mosha 20 deri 60 vjeç njoftimi i rrallë

Një në katër shqiptarë ishin spiunë të Sigurimit të Shtetit nga viti 1944 deri në 1991. Sa e...
- Advertisement -