19 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Advertisement -

AUTHOR NAME

Redaksia 2

606 POSTIME
0 KOMENTET

Stresi dhe frika e shkaktuar nga koronavirusi, infermierja 34-vjeçare në Itali i jep fund jetës

Ambulanza di biocontenimento della Croce rossa a San Giovanni Rotondo

Lajmi i mirë në kohë ‘virusi’! Ministrat e Vendeve të BE japin “OK”

Për çeljen e negociatave për Shqipërinë Këshilli i Ministrave të BE-së, vendosi në një video-konferencë të zhvilluar të martën në mesditë që...

Bleu perde, dyshek dhe kondicioner në çdo dhomë të pediatrisë”, drejtori i spitalit të Kavajës përlot rrjetin për 43-vjeçarin qe vdiq nga koronavirusi

Drejtori i spitalit të Kavajës, Përparim Daiu ka bërë një postim prekës për 43-vjeçarin që humbi jetën si pasojë e koronavirusit, mëngjesin...

Prashikimi i motit për datën 24 Mars, ja cfare pritet

Parashikimi i motit për datën 24 Marse: Sot priten reshje te dobëta ne te gjitha qarqet, ndërsa ne qarkun...

Koronavirusi/ Mjekja shqiptare në Itali: Humbja e nuhatjes paraprin simptomat e tjera

Mjekja Romina Selenica jeton në Itali, ku punon si mjeke estetiste. Por për shkak të shpërthimit të...

Latest news

GUBI GANG VJEN ME MEGA PROJEKTIN E MADH ‘HARAM’

Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...

Kastrot Dervishi: Këta e meritojnë të dekorohen nga Rusia

Nga Kastriot Dervishi Teksa publikova foton e familjes së Shefqet Peçit, në ambasadën ruse në Tiranë, pra të shtetit...

Nis faza e dytë për fituesit e kredisë së butë për shtëpi, ja dokumentet që duhet të dorëzoni

Pas shpalljes së fituesve të fazës së parë për kredi të butë, Bashkia e Tiranës ka nisur tashmë fazën e dytë, që...

400 Euro muaji, kërkojmë spiunë nga mosha 20 deri 60 vjeç njoftimi i rrallë

Një në katër shqiptarë ishin spiunë të Sigurimit të Shtetit nga viti 1944 deri në 1991. Sa e...
- Advertisement -