21 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Advertisement -

AUTHOR NAME

Redaksia 2

606 POSTIME
0 KOMENTET

A keni parë ndonjëherë një personazh me te djallezuar se ky?

Bill Gates në intervistën më të fundit thotë se bota do të ekspozohet ndaj një vale të dytë shumë të rrezikshme të...

LAJM I GEZUESHEM: NJOFTOHEN TE 825 FAMILJET Bashkia Kamëz

Nga Agim Rama: ShqipNews.net Foto: A. Rama / ShqipNews.net/ LAJM I GEZUESHEM: NJOFTOHEN TE...

Jim Belushi hap lokal në SHBA, i vendos emër tipik shqiptar

Aktori i njohur Jim Belushi, nuk e ka fshehur asnjëherë origjinën e tij shqiptare. Së fundmi ai ka hapur një lokal në...

Tani ka shumë para, modelja shqiptare: Kam punuar shitëse në treg dhe dy vëllezërit më ruanin

Tani ka shumë para, modelja shqiptare: Kam punuar shitëse në treg dhe dy vëllezërit më ruanin Ajo është një...

Infektoi të gjithë miqtë me Covid-19? Flet publikisht menaxheri i grupit “Babastars”

ShqipNews.net Infektoi të gjithë miqtë me Covid-19? Flet publikisht menaxheri i grupit “Babastars” - /ShqipNews.net/ Menaxheri...

Shokon Rudina/ Rrëfen historinë me teknikun e frigoriferit që i hyri në shtëpi, ja çfarë i bëri para syve

Klikoni👇 tani mbi ShqipNews.net dhe pëqe faqen👍kjo esht faqia juaj qe ju duhet miq👇 Shokon Rudina/ Rrëfen historinë me...

Mediat italiane tregojnë të ”palarat” e Ramës, kështu kanë shkruar për të

ShqipNews.net Mediat italiane e kanë gjithmonë në qendër të tyre, situatën në Shqipëri dhe raportimet për që atë që...

”Ose bëjeni ose harroni të hyni në BE”, Greqi i vë kusht Shqipërisë

ShqipNews.net Pronat e minoritetit dhe kufiri detar, kushte për t’u bërë anëtar i BE. Me insistimin e Greqisë,...

Përfitimet e birrës për kockat e grave janë më të mira se ato të qumështit

Sipas Qendrës Kombëtare të Vlerësimit të Riskut të Osteoporozës, duket se birra prodhohet vetëm për mirëqenien e femrave, pasi ofron më shumë...

Dom Gjergj Meta: Shqiptarët të çuditshëm, falin gjakun e të afërmve dhe vrasin për një gardh

Tiranë- Dom Gjergj Meta ka deklaruar së fundmi se shqiptarët janë të çuditshëm në tipologjinë e tyre dhe këtu nuk bëjnë përjashtim as politikanët.

Latest news

GUBI GANG VJEN ME MEGA PROJEKTIN E MADH ‘HARAM’

Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...

Kastrot Dervishi: Këta e meritojnë të dekorohen nga Rusia

Nga Kastriot Dervishi Teksa publikova foton e familjes së Shefqet Peçit, në ambasadën ruse në Tiranë, pra të shtetit...

Nis faza e dytë për fituesit e kredisë së butë për shtëpi, ja dokumentet që duhet të dorëzoni

Pas shpalljes së fituesve të fazës së parë për kredi të butë, Bashkia e Tiranës ka nisur tashmë fazën e dytë, që...

400 Euro muaji, kërkojmë spiunë nga mosha 20 deri 60 vjeç njoftimi i rrallë

Një në katër shqiptarë ishin spiunë të Sigurimit të Shtetit nga viti 1944 deri në 1991. Sa e...
- Advertisement -