19 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
- Advertisement -

AUTHOR NAME

Redaksia 2

606 POSTIME
0 KOMENTET

Shtrohen në spital dy fëmijë shqiptar të prekur nga COVID-19, nëna e njërit punonte në ministri

Kliko tani mbi -( ShqipNews.net) 👍🇦🇱 Në spitalin e Pediatrisë që janë shtruar dy fëmijë me COVID-19, rreth moshës...

Duhet treguar kujdes i madh, ja simptomat që dallojnë trishtimin nga depresioni

Depresioni është një nga sëmundjet më të përhapura. Sipas të dhënave të Organizatës Botërore Të Shëndetësisë, mbi 300 milion njerëz të grupmoshave...

Protesta e maturantëve/ Studenti i shkruan Shahinit: Ndoshta mund të të flas pak rëndë…

Nga Frenkli Prengaj Protesta e maturantëve/ Studenti i shkruan Shahinit: Ndoshta mund të të flas pak rëndë…ShqipNews.net

A e largon kafeja dhimbjen e kokës? Ja përgjigja që duan ta dinë të gjithë

Dhimbja e kokës ka efekt ngadalësues për të gjithë organizmin. Njeriu kërkon shpëtim të menjëhershëm kryesisht tek medikamentet si paracetamoli, por në...

A e ka blerë Ilir Meta klubin skocez Celtic FC? Lëvizjet që konfirmonë planin për arratisje nga Shqipëria

Dyshime të forta se Ilir Meta ka blerë klubin skocez të futbollit me thasët me para që...

Kush mund të udhëtojë?/ Rinisin zyrtarisht udhëtimet, këto janë të gjitha informacionet që duhet të dini

Kush mund të udhëtojë?/ Rinisin zyrtarisht udhëtimet, këto janë të gjitha informacionet që duhet të dini

E krahasojnë me Ajshtajnin, njihuni me vogëlushin shqiptar që e ka inteligjencën shumë të lartë

Ish’presidentja, Atifete Jahjaga ka bërë të ditur se është takuar sot me Lumin, djaloshin nga Kosova, që ka koeficient të inteligjencës 145.

Vdes pacienti me koronavirus tek Infektivi

Joq-albania.com Vdes pacienti me koronavirus tek Infektivi Një tjetër pacient ka ndërruar jetën...

Sekreti i t merrshëm i telenovelave turke, këto janë të vërtetat e f rikshme që askush nuk guxon t’i thotë

Serialet turke së fundmi kanë arritur të ndiqen dhe në vendet që njihen si “lindja e serialeve”, pra bëhet fjalë për vendet...

Më shumë se fiton një shqiptar i thjeshtë në vit,Xhensila shpenzon shumën marramendëse për dy byzylykë

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera në Shqipëri dhe muzika që ajo bën dëgjohet si...

Latest news

GUBI GANG VJEN ME MEGA PROJEKTIN E MADH ‘HARAM’

Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...

Kastrot Dervishi: Këta e meritojnë të dekorohen nga Rusia

Nga Kastriot Dervishi Teksa publikova foton e familjes së Shefqet Peçit, në ambasadën ruse në Tiranë, pra të shtetit...

Nis faza e dytë për fituesit e kredisë së butë për shtëpi, ja dokumentet që duhet të dorëzoni

Pas shpalljes së fituesve të fazës së parë për kredi të butë, Bashkia e Tiranës ka nisur tashmë fazën e dytë, që...

400 Euro muaji, kërkojmë spiunë nga mosha 20 deri 60 vjeç njoftimi i rrallë

Një në katër shqiptarë ishin spiunë të Sigurimit të Shtetit nga viti 1944 deri në 1991. Sa e...
- Advertisement -