0.7 C
New York
27 Janar 2021
Lajme

Aksident tragjik në Itali! Makina përplas për vdekje 61-vjeçaren shqiptare

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku një grua me origjinë shqiptare ka humbur jetën.

Mediat vendase, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në krahinën e Fermanos në Itali, në të cilën 61-vjeçarja kishte vite që jetonte. Mësohet se shqiptarja ka ndërruar jetë në vend, por autori iaksidentit është larguar nga vendngjarja. Identiteti i viktimës nuk është bërë i ditur, ndërsa trupi i saj u dërgua në morgun e “Murri” në Fermo.

Karabinierët e Komandës të Fermo po hetojnë rastin, ndërsa policia po kërkon për kapjen e drejtuesit të makinës.

Burim:https://www.viverefermo.it/2020/11/24/lido-di-fermo-carabinieri-sulle-tracce-del-pirata-della-strada-che-ha-investito-e-ucciso-la-donna-sulla-statale/860965/

Related posts

Vajza nga Puka: Shoqja më kërkon që të bëj diçka të turpshme, ose ajo do të më…

Redaksia 2

Thirrje: Kush mund t`mi shpëtojë fëmijët e mi?

Redaksia 2

Qeveria shemb Teatrin Kombëtar, dhunohen dhe arrestohen artistët

Redaksia

Leave a Comment

four + fourteen =