15.3 C
New York
22 Shtator 2020
Travel

Agjensia Anumi Travel njoftoje sot qe te nxitojne!

Per te gjithe ata qe jane te interesuar per te udhetuar drejt Gjermanise dhe Brukselit vetem me pashaporta mund te paraqiteni prane zyres per te marre informacion me te detajuar

Anumi Travel Njoftoj qe te nxitojne.

Njoftimin und ta lexoni si me poshte.

Udhetoni drejt: Hungari – Budapest, Austri – Viene Gjermani – Nuremberg – Frankfurt – Koln – Dusseldorf- Aachen Belgjike – Bruksel Nisja E Enjte, 10 Shtator 2020 Ora 07:00 Dokument i nevojshem VETEM PASHAPORTE

ANUMI TRAVEL

Ora 07:00 Dokument i nevojshem VETEM PASHAPORTE

Keta jane numerat e kontaktit te Agjensise se ANUMI TRAVEL.

+49 1573150 5322

0032465415469

+355 68 65 29 000

+355 69 23 28 000

+355 69 44800 50

Adresa, Tiranë, Unaza e Re, Astir

TANI, JU URONE RRUGE TE MBARE 🙏

Related posts

An Iconic Greek Island Just Got A Majorly Luxurious Upgrade

Redaksia

Banten’s Sawarna: A Hidden Paradise Facing The Indian Ocean

Redaksia

Thailand Earns Nearly 70 Awards in SmartTravelAsia.com

Redaksia

Leave a Comment

16 + 9 =