0.7 C
New York
27 Janar 2021
Lajme

72-vjeçari vdiq gjatë seksit! Arrestohet pronarja e një lokali, ofronte prostituta ndaj klientëve

Një 72-vjeçar humbi jetën dje teksa ishte duke kryer marrëdhënie seksuale.

Ngjarja ndodhi në Gjirokastër.

Ai u gjet pa shenja jete në një lokal. Së fundmi mësohet se pronarja e lokalit është vënë në pranga.

Ajo akuzohet për ushtrim prostitucioni në lokalin e saj.

Zbulohet se në lokalin për prostitucion përdorej një kamariere që u shërbente klientëve të pronarit.

NJOFTIMI NGA POLICIA:

Gjirokastër.

Specialistët e seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve bënë ndalimi me iniciativ të shtetases M. Z.,43 vjeç, banuese në Gjirokastër, pasi në ambjentet e lokalit e saj në lagjen “18-Shtatori”, Gjirokastër u gjet i pajetë shtetasi K. V., 72 vjeç, banues në Dropull. Materialet në ngarkim të shtetases M. Z. i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprat penale “Mbajtja e lokaleve për prostitucion” dhe “Ushtrim prostitucioni”.

Related posts

Protesta e maturantëve/ Studenti i shkruan Shahinit: Ndoshta mund të të flas pak rëndë…

Redaksia 2

Kujdes! Nga sot hyn në fuqi! 10 veprimet që ju çojnë drejt b urgut

Redaksia 2

Dom Gjergj Meta: Shqiptarët të çuditshëm, falin gjakun e të afërmve dhe vrasin për një gardh

Redaksia 2

Leave a Comment

3 + 10 =