19 C
Tirana
E enjte, 6 Gusht 2020
Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është kthyer në muzikë këtë vit...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...

Kastrot Dervishi: Këta e meritojnë të dekorohen nga Rusia

Nga Kastriot Dervishi Teksa publikova foton e familjes së Shefqet Peçit, në ambasadën ruse në Tiranë, pra të shtetit...

Nis faza e dytë për fituesit e kredisë së butë për shtëpi, ja dokumentet që duhet të dorëzoni

Pas shpalljes së fituesve të fazës së parë për kredi të butë, Bashkia e Tiranës ka nisur tashmë fazën e dytë, që...

TOP javore

Gazetari Gjerman alarmon “Gates po rrëmben Gjermaninë!”

Nga Ken JebsenKen Jebsen është një gazetar i pavarur që jeton dhe punon në Gjermani. Ndër të tjera, ai botoi në "YouTube"...
- Advertisement -

Corona Virus

Mbi 3,7 milion të infektuar dhe 258 mijë viktima nga Koronavirusi

Numri i të infektuarve nga Covid-19 në gjithë botën ka shkuar në mbi 3,7 milion, përkatësisht 3,728,254 sipas Worldometers.

Liderët botërorë mbledhin 7,4 miliardë euro për gjetjen e vaksinës anti-Covid 19

Udhëheqësit botërorë, me përjashtimin të presidentit amerikan Donald Trump, grumbulluan rreth 7.4 miliardë euro për të financuar studimet shkencore për vaksinat dhe...

Gazetari Gjerman alarmon “Gates po rrëmben Gjermaninë!”

Nga Ken JebsenKen Jebsen është një gazetar i pavarur që jeton dhe punon në Gjermani. Ndër të tjera, ai botoi në "YouTube"...

COVID-19 Statistika

Albania
5,889
Total të infektuar
Updated on 6 August 2020 04:26

Abonohu

Për tu informuar i pari për ngjarjet më të fundit.

Qëndro i Lidhur me ShqipNews

16,985FansaPëlqeje
2,000NdjekësitNdjek
2,458NdjekësitNdjek

Bota

“Më kapi nga flokët dhe ma përp lasi në tokë”, 12-vjeçari shqiptar dhu nohet nga babai grek i shokut të klasës

Një 12-vjeçar shqiptar është dhu nuar nga shoku i klasës dhe babai i këtij të fundit, ndërsa në vend janë rikthyer akuzat...

A keni parë ndonjëherë një personazh me te djallezuar se ky?

Bill Gates në intervistën më të fundit thotë se bota do të ekspozohet ndaj një vale të dytë shumë të rrezikshme të...

Jim Belushi hap lokal në SHBA, i vendos emër tipik shqiptar

Aktori i njohur Jim Belushi, nuk e ka fshehur asnjëherë origjinën e tij shqiptare. Së fundmi ai ka hapur një lokal në...

Dy shqiptarë heronj të ditës në Zvicër

Punëtorët shqiptarë nga Zvicra, Zemri Adili (35) dhe Zef Dushi (59), herët në mëngjes para se të fillonin punën, kanë dashur vetëm...

Ariana Sinani: Mundet????

Mundet????? Nga Ariana Sinani. Koronavirusi dhe mpiksja e gjakut. Me ne fund ne Itali u gjend kura per...

Politikë
Të Fundit

Politikë

Grabitja e pronave te Dhermiut, kafshet kane dale nga kafazi

Nga Klodian Tomorri Grabitja e pronave te Dhermiut, kafshet kane dale nga kafazi

A e ka blerë Ilir Meta klubin skocez Celtic FC? Lëvizjet që konfirmonë planin për arratisje nga Shqipëria

Dyshime të forta se Ilir Meta ka blerë klubin skocez të futbollit me thasët me para që...

Mediat italiane tregojnë të ”palarat” e Ramës, kështu kanë shkruar për të

ShqipNews.net Mediat italiane e kanë gjithmonë në qendër të tyre, situatën në Shqipëri dhe raportimet për që atë që...

”Ose bëjeni ose harroni të hyni në BE”, Greqi i vë kusht Shqipërisë

ShqipNews.net Pronat e minoritetit dhe kufiri detar, kushte për t’u bërë anëtar i BE. Me insistimin e Greqisë,...

Do qeshni me lot, si do të dukeshin politikanët tanë nëse do ishin gra (FOTO)

Në fllim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet...

Sport

A e ka blerë Ilir Meta klubin skocez Celtic FC? Lëvizjet që konfirmonë planin për arratisje nga Shqipëria

Dyshime të forta se Ilir Meta ka blerë klubin skocez të futbollit me thasët me para që...

I shënon 8 gola, Partizani luan tenis me Luftëtarin

ShqipNews.net Kjo përballje kishte vetëm një protagonist, Eraldo Çinarin. Mjaftonte që sulmuesi i Partizanit të gjuante drejt portës kundërshtare...

Liverpooli “peshkon” sërish te Roma, tani do me kusht kusht

Liverpooli është se ka mundësi Romën në një supermarket të ofrojë kaq shumë. Pasi i mori Salah dhe Allison, tani të kuqtë...
- Advertisement -

Magazine

GUBI GANG VJEN ME MEGA PROJEKTIN E MADH ‘HARAM’

Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...

Auto & Teknologji

Lexojeni: Një zotëri , futet ne banke dhe kerkon një kredi

Një zotëri , futet ne banke dhe kerkon një kredi prej 4000$. Nepunesi e pyet se cila do të ishte garancia qe...

Shtyhet deri në 31 dhjetor afati për regjistrimin e pronësisë së mjetit

Përhapja e pandemisë COVID ka penalizuar një sërë projektesh të ndërmarra nga shumë institucione të ndryshme. I tillë është edhe rasti i...

E degjeneruan se jetonte në një barakë, por kur u futën brenda s’e deshën veten

“Gjithçka përshtatet në një kavanoz” dhe kjo e re e re 30-vjeçare nga New York me emrin Jessie Lipskin, na e vërtetoi...
- Advertisement -

Arti

GUBI GANG VJEN ME MEGA PROJEKTIN E MADH ‘HARAM’

Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...

Kastrot Dervishi: Këta e meritojnë të dekorohen nga Rusia

Nga Kastriot Dervishi Teksa publikova foton e familjes së Shefqet Peçit, në ambasadën ruse në Tiranë, pra të shtetit...

Kulture
Iliria

Sekreti i t merrshëm i telenovelave turke, këto janë të vërtetat e f rikshme që askush nuk guxon t’i thotë

Serialet turke së fundmi kanë arritur të ndiqen dhe në vendet që njihen si “lindja e serialeve”, pra bëhet fjalë për vendet...

Njoftim për opinionin publik dhe sidomos për adhuruesit e FISHTËS sonë të Madh!

Fillimi i punimeve per restaurimin e shtepise se At Gjergj Fishtes, nje lajm i shume pritur nga të gjith shqiptaret. Nga Paulin...

Sofra Dibrane: Endrra e realizuar e dibraneve!

Endrra e realizuar e dibraneve! Të kanë dëgjuar për Dibren, por sa prej tyre e kanë...

Udhëtime

GUBI GANG VJEN ME MEGA PROJEKTIN E MADH ‘HARAM’

Gubi Gang është reperi shqiptarë që po merr vëmendjen e madhe nga publiku shqiptarë. Reperi që jeton në shtetin e Austrisë është...

Një super hit nga Argjend Heta, këngëtari nuk ndalet (Video)

Argjendi që në momentin e publikimit të tij ka marrë komente të shumta mjaft pozitive mbi paraqitjen dhe këngën e tij, ai...
- Advertisement -